Funktionärer

President

Namn: Stefan Uvalic

Telefon: +46 0703-112447

E-post: stefan.uvalic@gmail.com

Sekreterare

Namn: Ingela Karlsson

Skattmästare

Namn: Stefan Frifelt

Telefon: +0 0709-292456

E-post: stefan.frifelt@sbforv.se

IT-samordnare

Namn: Stefan Uvalic

Telefon: +46 0703-112447

E-post: stefan.uvalic@gmail.com

Executive Secretary

Namn: Per Frykner

Telefon: +46 0701-809528

E-post: per@frykner.net

Ordf. Medlemskommittén

Namn: Ulrika Leyon Bertilsson

Telefon: +46 0706-747110

E-post: ulrika.leyon@telia.com

Närvarorapportör

Namn: Torbjörn Svensson

Ordf. Klubbkommittén

Namn: Royne Nordin

Vice President

Namn: Ulrika Leyon Bertilsson

Telefon: +46 0706-747110

E-post: ulrika.leyon@telia.com

Kontaktperson Ungdomsutbyte

Namn: Alena Novak

Klubbmästare

Namn: Royne Nordin

Kontaktperson Samhällstjänst

Namn: Barbro Holmgren

vice Sekreterare

Namn: Kristhina Diurman

Ordf. Programkommittén

Namn: Ulrika Davidsson

Immediate Past President (IPP)

Namn: Lars Häller

Telefon: +46 0708-396232

E-post: lars@hallerjuridik.se

Webmaster

Namn: Marcus Pallvid

Telefon: +46 0732-473147

E-post: marcus@pallvid.se

Tillträdande President

Namn: Semir Facic

vice Klubbmästare

Namn: Lars Häller

Telefon: +46 0708-396232

E-post: lars@hallerjuridik.se

Webbredaktör

Namn: Marcus Pallvid

Telefon: +46 0732-473147

E-post: marcus@pallvid.se

vice Sekreterare

Namn: Per Nielsen

Ordf. Info/PR-kommittén

Namn: Lars Häller

Telefon: +46 0708-396232

E-post: lars@hallerjuridik.se

Revisor

Namn: Robert Arrelid

vice Skattmästare

Namn: Pia Fogelberg

 

 

VAD ÄR ROTARY?

Rotary är en organisation för samhällsengagerade personer med olika yrkesbakgrund, kön, ålder, religion och etnisk tillhörighet, som gör humanitära insatser och arbetar för att främja samförstånd, goodwill och fred i världen.

LÄS MER

KONTAKTINFORMATION

E-post: trollhattan@rotary.se


MÖTESINFORMATION

Ordinarie mötesplats:

Scandic Hotell Swania
Storgatan 47-49
46126 Trollhättan

Ordinarie mötestid: Fredagar 12:15

Hitta hit:
Ingen bild
Nästa möte:

Inget lunchmöte (klämdag)
2019-05-31 12:15