Funktionärer

President

Namn: Ulrika Leyon Bertilsson

Telefon: +46 0706-747110

E-post: ulrika.leyon@telia.com

Sekreterare

Namn: Ingela Karlsson

Skattmästare

Namn: Stefan Frifelt

Telefon: +0 0709-292456

E-post: stefan.frifelt@sbforv.se

IT-samordnare

Namn: Stefan Uvalic

Telefon: +46 0703-112447

E-post: stefan.uvalic@gmail.com

Executive Secretary

Namn: Per Frykner

Telefon: +46 0701-809528

E-post: per@frykner.net

Ordf. Medlemskommittén

Namn: Ulrika Leyon Bertilsson

Telefon: +46 0706-747110

E-post: ulrika.leyon@telia.com

Ordf. TRF-kommittén

Namn: Anita Thungström

Telefon: +46 070-5686892

E-post: anita.thungstrom@gmail.com

Sole-Mar

Namn: Dan Fogelberg

Immediate Past President (IPP)

Namn: Stefan Uvalic

Telefon: +46 0703-112447

E-post: stefan.uvalic@gmail.com

Tillträdande President

Namn: Semir Facic

vice Sekreterare

Namn: Kristhina Diurman

Rotary Business

Namn: Bengt Isberg

vice Sekreterare

Namn: Per Nielsen

Ordf. Info/PR-kommittén

Namn: Lars Häller

Telefon: +46 0708-396232

E-post: lars@hallerjuridik.se

Webmaster

Namn: Marcus Pallvid

Telefon: +46 0732-473147

E-post: marcus@pallvid.se

vice Skattmästare

Namn: Pia Fogelberg

Revisor

Namn: Thomas Eriksson

Telefon: +46 0703-678317

E-post: thomas.a.eriksson@swedbank.se

Ungdomstjänst/Ungdomsutbyte

Namn: Alena Novak

Ordf. Klubbkommittén

Namn: Royne Nordin

Ordf. Programkommittén

Namn: Daniel Larsson

Vice President

Namn: Sandra Lineklint

 

 

VAD ÄR ROTARY?

Rotary är en organisation för samhällsengagerade personer med olika yrkesbakgrund, kön, ålder, religion och etnisk tillhörighet, som gör humanitära insatser och arbetar för att främja samförstånd, goodwill och fred i världen.

LÄS MER

KONTAKTINFORMATION

E-post: trollhattan@rotary.se


MÖTESINFORMATION

Ordinarie mötesplats:

Folkets Hus, Kulturhuset
Kungsgatan 25
461 30 Trollhättan

Ordinarie mötestid: Fredagar 12:15

Hitta hit:
Ingen bild
Nästa möte:

Lunchmöte med Jonas Torrestad
2019-08-30 12:15