Funktionärer

President

Namn: Ulrika Leyon Bertilsson

Telefon: +46 0706-747110

E-post: ulrika.leyon@telia.com

Sekreterare

Namn: Ingela Karlsson

Skattmästare

Namn: Stefan Frifelt

Telefon: +0 0709-292456

E-post: stefan.frifelt@sbforv.se

IT-samordnare

Namn: Stefan Uvalic

Telefon: +46 0703-112447

E-post: stefan.uvalic@gmail.com

Executive Secretary

Namn: Per Frykner

Telefon: +46 0701-809528

E-post: per@frykner.net

Ordf. Medlemskommittén

Namn: Semir Facic

Ordf. TRF-kommittén

Namn: Anita Thungström

Telefon: +46 070-5686892

E-post: anita.thungstrom@gmail.com

Ledamot Klubbkommittén

Namn: Conny Grimling

Vice President

Namn: Sandra Lineklint

Rotary Business, ledamot

Namn: Torbjörn Svensson

Kontaktperson Medlemsvård

Namn: Semir Facic

Rotary Business, ledamot

Namn: Maria Stommendal

Immediate Past President (IPP)

Namn: Stefan Uvalic

Telefon: +46 0703-112447

E-post: stefan.uvalic@gmail.com

Ordf. Programkommittén

Namn: Daniel Larsson

Rotary Business, ledamot

Namn: Bengt Isberg

Ledamot Klubbkommittén

Namn: Niklas Ohlén

vice Sekreterare

Namn: Kristhina Diurman

Ledamot Programkommittén

Namn: Peter Fässberg

vice Sekreterare

Namn: Per Nielsen

Rotary Business, ledamot

Namn: Ida Willner

Ledamot Programkommittén

Namn: Ulrika Davidsson

Ledamot Klubbkommittén

Namn: Per Nielsen

Kontaktperson Media

Namn: Göran Fredriksson

Ordf. Info/PR-kommittén

Namn: Lars Häller

Telefon: +46 0708-396232

E-post: lars@hallerjuridik.se

Kontaktperson Samhällstjänst

Namn: Anita Thungström

Telefon: +46 070-5686892

E-post: anita.thungstrom@gmail.com

vice Skattmästare

Namn: Pia Fogelberg

Rotary Business, ledamot

Namn: Göran Fredriksson

Revisor

Namn: Thomas Eriksson

Telefon: +46 0703-678317

E-post: thomas.a.eriksson@swedbank.se

Kontaktperson internationell tjänst

Namn: Anita Thungström

Telefon: +46 070-5686892

E-post: anita.thungstrom@gmail.com

Sole-Mar

Namn: Dan Fogelberg

Ordf. Klubbkommittén

Namn: Royne Nordin

Ledamot Programkommittén

Namn: Tobias Hellberg

Kontaktperson Ungdomsutbyte

Namn: Annchen Kull

Telefon: +46 0730-397034

E-post: annchen.kull@gmail.com

Webmaster

Namn: Marcus Pallvid

Telefon: +46 0732-473147

E-post: marcus@pallvid.se

Tillträdande President

Namn: Semir Facic

Ledamot Programkommittén

Namn: Thomas Carlberger

Rotary Business, ordf

Namn: Fredrik Fryklund

 

 

VAD ÄR ROTARY?

Rotary är en organisation för samhällsengagerade personer med olika yrkesbakgrund, kön, ålder, religion och etnisk tillhörighet, som gör humanitära insatser och arbetar för att främja samförstånd, goodwill och fred i världen.

LÄS MER

KONTAKTINFORMATION

E-post: trollhattan@rotary.se


MÖTESINFORMATION

Ordinarie mötesplats:

Folkets Hus, Kulturhuset
Kungsgatan 25
461 30 Trollhättan

Ordinarie mötestid: Fredagar 12:15

Hitta hit:
Ingen bild
Nästa möte:

Lunchmöte om RLI - Vad är Rotary Leadership Institute?
2019-11-15 12:15